Ad removed from publication
24 February 2023

Віддам в добрі руки молодого собаку Джона, доберман

Kiev | 24 February 2021
  • Breed of dog: Dobermann 
Це історія Джона, якою вона є. Ми не хочемо нікого образити і нікого не обвинувачуємо, а просто хочемо скласти всю хронологію і дати собаці шанс на пристойне життя в родині, яка буде бачити в ньому не просто породу, а особистість, яка потребує правильного виховання та справжньої любові.
Його історя для одних буде здаватись неймовірною, для інших типовою, в когось викличе обурення або навпаки з розумінням віднесеться до героїв. Все залежить від того, хто яким життям живе і з чим зустрічається щодня. Для нас, як для притулку що рятує і багато вимагає від потенційних господарів наших підопічних, це просто ще одна історія життя істоти, яка потрапила до нас і для кого ми хочемо змінити життя на краще. Але історія життя Джона, повинна дати людям розуміння, з чим їм доведеться працювати і що корегувати.
Джон справжній породний доберман. Його народження не було запланованим, а як кажуть «плод большой любви». Тут можна було б посміятись, але це початок життя собаки, що дав поштовх подальшому розвитку подій.
Джон ріс і прийшов час переїздити в родину. Він поїхав в родину, де дитина мріяла про цуценя і їй подарували добермана. Звичайно, відсутність досвіду в вихованні та дресируванні таких собак призвів до перших проблем в родині. Мама з дитиною не справлялися з природнім темпераментом та силою підростаючого цуцика, який добряче кусав, почав гризти все кругом, та проявляти доберманячі риси характеру. Джону терміново знайшли нову родину.
І здавалося б, що родина зналась на доберманах, але проблеми в попередньому вихованні і наростаючі проведінкові особливості стали проявлятись і в новій родині.
З Джоном пішли на дресирувальний майданчик. І знову проблеми. Джон, великий та потужній підліток, вже добряче відчував свою силу! Він не дуже готовий був підкорятись: проявляв непокору, агресію до інших собак, іноді переадресовував цю агресію і на своїх нових господарів. Вони змінили декілька тренерів, та ситуація не сильно змінювалась. І одного дня Джон вчепився в руку свого господаря.
Звісно, що стало причиною такої поведінки ніхто не може розказати. По-перше шок в самої родини. По -друге неможливість достовірно проаналізувати ситуацію. Так, те що були помилки в вихованні і те, що інструктори, до яких звертались господарі , не змогли розпізнати і навчити як правильно відноситись до поведінки саме цього пса, призвели до такої ситуації.
Пвернення Джона в родину, де він добряче пошматував руки своєму господарю, вже не було беспечним. Вони вже не могли довіряти йому, і тут їх можна зрозуміти. Кінологи з дресс.майданчика порекомендували віддати Джона до кінологічної служби.
Джон знову переїхав.
Та для пошуку Джон не став у нагоді, а утримувати собаку, що не працює вони також не можуть.
Так Джон опинився в притулку. Розгублений, дуже худий з проблемою шкіри та суглобів… Стресс, непридатні умови утримання в холодному і вологому вол’єрі, зробили з молодого, півторарічного велетня, майже старого немічного дідугана.
Ми підлікували Джона, та почали прилаштовувати. Одразу під нашими постами з’явились і колишній господарь і заводчик.. Всі розповідали про те, куди і як ми повинні прилаштовувати таку собаку, але відверто практичної участі в його житті(лікування, утримання. Виховання) ніхто не хотів брати.
Джон все ще в притулку.
Перш ніж дзвонити, ви подумали над тим, чи готові ви і чи вистачає вам навичок та досвіду в вихованні, корегуванні поведінки та власне підходять умови проживання для утримання такої собаки?
Джон дуже великий пес, має проблеми в поведінці, може бути вибухова реакція на подразник, не любить інших собак, птахів та кішок. Він не підходить в родину з дітьми чи іншими собаками, потрібен якісний корм для алергіків, та багато часу, терпіння та сил, щоб виховати в ньому всі ті якості ідеальної собаки, про яку ви мріяли все життя?!
На цих фото Джон в перший день нашого знайомства.
Зараз він набрав більше масси, покращився стан шкіри
Джон- хлопчик, породи доберман.
Висота в холці 70 см, вуха та хвіст куповані.
Дата народжен
Please share with your friends!


Comments 0
Comments on this ad are closed